Cena:

75,00 zł

63,75 zł

Velvet Collection - Podusia Sleepy Pig - Arctic Bear Family - Denim

Producent:
La Millou

  • Uniseks

In Stock

Napisz swoją opinię !

Więcej informacji

Poduszka świnka Sleepy Pig to pierwsza bardzo płaska poduszka dla twojego malucha.

Sprawdza się przede wszystkim w wózku, jako wkład pod główkę. Może również służyć podczas drzemki w kołysce lub łóżeczku. Jest idealnie wypełniona: dość płasko, ale miękko układa się pod główką. Dzięki wystającym uszkom i zawadiackiemu ogonkowi będzie również świetną przytulanką.Dostępna we wszystkich naszych wzorach. Spacer z naszą świnką zapewni dziecku błogi sen a mamie nieco czasu dla siebie...

Kolor bawełny może różnić się ze względu na inną partię produkcyjną. Produkt należy stosować pod opieką rodzica.

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany w firmowy, płócienny woreczek i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower, urodziny lub inną, przyjemną okazję.

Wymiary: 30 cm x 45 cm
Skład: 100% bawełna, 100%poliester
Wypełnienie: włóknina silikonowa antyalergicznaProdukt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Zapakowany w firmowy, płócienny woreczek i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower,  urodziny lub inną, przyjemną okazję.

Opinie

Napisz opinię

Velvet Collection - Podusia Sleepy Pig - Arctic Bear Family - Denim

Velvet Collection - Podusia Sleepy Pig - Arctic Bear Family - Denim

Poduszka świnka Sleepy Pig to pierwsza bardzo płaska poduszka dla twojego malucha.Sprawdza się przede wszystkim w wózku, jako wkład pod główkę. Może również służyć podczas drzemki w kołysce lub łóżeczku.

Napisz opinię