Price:

79,00 zł

Kostka aktywizująca Ocean Róż

Manufacturer:
Little Dutch

  • Dziewczynka

In Stock

Napisz swoją opinię !

More info

Miękka kostka edukacyjna Little Dutch z podwodnymi zwierzętami zawiera wiele form i faktur, które stymulują zmysły niemowląt. Jest tak wiele do odkrycia i zabawy: różne etykiety, różne tekstury, lusterko, wypustki, metki oraz kółeczko z brzęczącymi koralikami, które w trakcie potrząsania wydają odgłosy.  Jest też mały rekin, który lubi bawić się w chowanego w swojej torbie. Kostka jest bardzo interesująca i zapewnia długie godziny niekończących się zabaw. Doskonały pomysł na prezent. Kolekcja Ocean. 

Wiek: od urodzenia 

Kolor: róż

Wymiary: 15x15x15 cm

Instrukcja prania: prać osobno w 30 °

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, takie jak ręczniki, śpiworki do spania, otulacze, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

Reviews

Write a review

Kostka aktywizująca Ocean Róż

Kostka aktywizująca Ocean Róż

Miękka kostka edukacyjna Little Dutch z podwodnymi zwierzętami zawiera wiele form i faktur, które stymulują zmysły niemowląt.

Write a review