Price:

40,00 zł

Ocieplacz polarowy szary S

Manufacturer:
Kalosze Poprosze

  • Uniseks

In Stock

Napisz swoją opinię !

More info

Ogromnymi atutami prezentowanych produktów są dbałość o detale oraz ściśle wyselekcjonowane materiały – w tym przypadku lekki i przyjemny w dotyku polar, który jest odporny na mechacenie i bez obaw można go prać w pralce. Polarowe ocieplacze mają jeszcze kilka innych ważnych zalet – skutecznie zapobiegają otarciom naskórka i zapewniają optymalny komfort cieplny podczas noszenia. To wszystko sprawia, że prezentowane ocieplacze są bardzo przyjemne i wygodne.

Producenci oferowanych produktów zadbali również o ich staranne wykończenie i elementy zapewniające bezpieczeństwo, takie jak odblaskowa metka z logo firmy, dzięki której Twoje dziecko będzie widoczne po zmroku. Polarowe ocieplacze dostępne w naszym sklepie możesz skompletować z dowolnie wybranymi kaloszami – na Kaloszepoprosze.pl znajdziesz wiele kolorowych modeli w różnych rozmiarach. Będą idealnym uzupełnieniem kaloszy z naszej kolekcji oraz pasują do stylizacji casual.

Jest to produkt absolutnie wyjątkowy. Polski producent polaru.Piękny jasno szary kolor. Zastosowana jest metka odblaskowa z logiem firmy dzięki czemu dzieci nawet o ciemku będą bezpieczne. Jest on przyjemny w dotyku i zarówno w użytkowaniu. Może nawet w ciepłe dni zastępować dzieciom skarpetki. 

Ważna informacja - rozmiary uniwersalne.

XS - 19/20 

S - 21/22  23/24

M - 25/26  27/28 

L - 29/30  31/32 

XL - 33/34 

Reviews

Write a review

Ocieplacz polarowy szary S

Ocieplacz polarowy szary S

Idealnie dopasowane, wyprodukowane w Polsce, polarowe ocieplacze do kaloszy.

Write a review