Price:

1 395,00 zł

Łóżeczko Good Night by Anna Mucha Ivory Kość Słoniowa

Manufacturer:
Bellamy

  • Uniseks

na zamówienie 3-14 dni

Napisz swoją opinię !

More info

Łóżeczko Good Night Bellamy by Anna Mucha powstało przy współpracy z Anną Mucha. Jest ono całkowicie autorskim projektem aktorki. Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność łóżka podkreślają piękne, ręcznie robione nóżki oraz zdobiony zagłówek. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi. Łóżeczko ma nietypowy kształt, ponieważ jest zaokrąglone z jednej strony. Dzięki temu wewnątrz uzyskujemy dodatkową przestrzeń do wykorzystania. Na co? No właśnie nie musimy już przewieszać dodatkowych kocyków przez ramkę łóżeczka, możemy ułożyć wewnątrz dodatkowe podusie, jaśki. Dziecko z w dzień z reguły śpi pod delikatnym kocykiem a wieczorem pod kołderką i właśnie na to jest tam miejsce. Nie zapominajmy również o ukochanych pluszakach, dzięki którym raźniej będzie dziecku zasypiać. Estetyczny zmysł kreujmy w dzieciach już od… łóżeczka :-)

Wykonanie: Łóżeczko w kolorze kości słoniowej wykonane jest z drewna bukowego oraz płyty MDF (wnętrze zagłówka).

Główne cechy produktu:

- rośnie wraz  z dzieckiem, możliwość zamiany na tapczanik;
- posiada trzy poziomy położenia bazy materaca;
- 3 wyjmowane szczebelki, które umożliwiają starszemu dziecku bezpieczne   wychodzenie z łóżeczka;
- do łóżeczka pasuje materac o wymiarze 70x140.

Dodatkowe informacje:

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. Przesyłki mebli o wadze łącznej powyżej 100 kg są wysyłkami paletowymi. Oznacza to, że kurier nie wniesie takiej przesyłki do mieszkania. W tym przypadku prosimy o zapewnienie pomocy przy wnoszeniu mebli do Państwa mieszkania/ domu.

Reviews

Write a review

Łóżeczko Good Night by Anna Mucha Ivory Kość Słoniowa

Łóżeczko Good Night by Anna Mucha Ivory Kość Słoniowa

Łóżeczko Good Night Bellamy by Anna Mucha powstało przy współpracy z Anną Mucha. Jest ono całkowicie autorskim projektem aktorki.

Write a review